Dnes je sobota, 24. máj 2014, Ela, zajtra Urban

Surf.sk    Zábava, Voľný čas    Ankety    Vizitka: 065-017

Anketa na web

bluepoll.xf.cz

Online generátor, pomocou ktorého si môžete vytvoriť anketu pre váš web. Pre vašu anketu si môžete vybrať jednu s prednastavených šablón alebo si nadefinovať vlastný design.

kategórie: Ankety, Internet a WWW, Internet, WWW
tagy: anketa
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Potlač tričiek

Vytvorte si ON-LINE tričko s vlastnou potlačou. Vyskúšajte náš creator pomocou ktorého si môžete nahrať vlastný motív, alebo vybrať motív z našej ponuky.

http://potlac.triciek.sk
Vydělek pro web.wz.cz - zarábanie pre webmasterov pomocou affiliate

Ste webmaster, máte vlastný web, fórum, blog alebo portál a chceli by ste si zarobiť? Na tejto stránke si môžete vybrať hneď z niekoľkých možností. Nájdete tu eshopy a weby, ktoré Vám ponúkajú provízie.

http://www.vydelekproweb.wz.cz
Codlee.com: Váš qr kód generátor

Uľahčite prítup k vaším web stránkam alebo informujte ľudí o vašom obchode, reštaurácii, bare jednoduchým naskenovaním obrázku a obsah sa zobrazí priamo v mobile alebo tablete. Pomocou Codlee.com vytvoríte QR kód rýchlo a zadarmo.

http://codlee.com
Vytvorte si vlastný web sami

Tvorba web stránok už nevyžaduje dra­hých odborníkov. Služba tada.sk vám umožní vytvoriť si webstránku svojpo­mocne. My zabezpečíme moderné techno­lógie a kvalitný dizajn stránky. Vy sa staráte už iba o jej obsah.

http://tada.sk
Wexbo.com

Wexbo je systém na samostatnú tvorbu svojich vlastných stránok a internetových obchodov, kde priamo na stránkach wexbo.com si môžete vyskúšať 15 dennú testovaciu prevádzku, so všetkými funkciami systému úplne zadarmo.

http://wexbo.com

Odporučte bluepoll.xf.cz známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku bluepoll.xf.cz

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky bluepoll.xf.cz

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*