Hry

Cs.7x.cz - portál o hre Counter-Strike 1.6

Úplne všetko o Counter-Strike 1.6. Downloady, taktiky, články, programy, neobjavené tajomstvá, obrázky zo známych hier a ešte viac.

http://cs.7x.cz/

Onlinovky.sk - online hry

Jeden z najväčších portálov s online hrami. V ponuke sú hry zdarma, každý si isto príde na svoje. Každý deň pridávané nové a nové online hry.

http://onlinovky.sk/

Online hry | Zahraj.sk

Online hry pre vašu zábavu. Nájdete tu superhry od akčných až po dievčenské hry rozdelené do kategórii. Slovenskí a českí fanúšikovia hier si prídu na svoje. Onlinovky sú zadarmo, tak neváhajte a zahrajte si ich.

http://www.zahraj.sk/

Asudoku.info - sudoku s možnosťou vytlačenia

Top 1x

Generátor sudoku rébusov s možnosťou vytlačenia. Možnosť zvoliť si tri rôzne úrovne obtiažnosti a pokračovať v uloženej hre. Nekonečne veľa rébusov.

http://asudoku.info/

Sudoku online.sk - hra online

Top 3x

Hrajte sudoku online a zadarmo na webe. Tisíce sudoku hier a ich 6 rôznych obtiažností.

http://sudokuonline.sk/

Deiwo-web - online NHL liga

Top 1x

Liga v NHL a online TV. Môžete si zistiť akú máte IP a identikit - aplikácia, ktorú používajú aj policajti a mnoho ďalšieho a hlavne popri toľkých aplikáciách vám u nás vírus nehrozí kvôli vírusovému online radaru.

http://www.deiwo-web.webnode.sk/

Wow-cataclysm.cz - Cataclysm WoW

Top 1x

World of Warcraft: Cataclysm fan stránky o datadisku k hre Wow Cataclysm. Informácie, obrázky, download wallpaperov a videá.

http://www.wow-cataclysm.cz/

Online hry pre dievčatá

Top 1x

Veľké množstvo online hier pre dievčatá, ktoré si môžte zahrať. Všetko samozrejme zadarmo. Stále sú pridávané nové hry.

http://dievcenske-hry.ic.cz/

Gaming klan MaTuRaNti

Top 1x

Multigaming, kde nájdete hlavne zábavu, dobrý kolektív, tipy, triky, downloady a mnoho iných vecí. Neváhajte a príďte si zahrať na naše servery. Poradňa ohľadom PC kódovania, grafiky designov a mnoho ďalších vecí.

http://www.maturanti.yw.sk/news.php

Závislák.sk - hry na PC a konzoly

Top 5x

Internetový obchod s hrami na PC a konzoly XBOX 360, PS3, PS2, PSP a Nintendo Wii. Tisíce rôznych titulov skladom za nízke ceny.

http://www.zavislak.sk/