Hry

Úplne všetko o Counter-Strike 1.6. Downloady, taktiky, články, programy, neobjavené tajomstvá, obrázky zo známych hier a ešte viac.

http://cs.7x.cz/

Jeden z najväčších portálov s online hrami. V ponuke sú hry zdarma, každý si isto príde na svoje. Každý deň pridávané nové a nové online hry.

http://onlinovky.sk/

Online hry pre vašu zábavu. Nájdete tu superhry od akčných až po dievčenské hry rozdelené do kategórii. Slovenskí a českí fanúšikovia hier si prídu na svoje. Onlinovky sú zadarmo, tak neváhajte a zahrajte si ich.

http://www.zahraj.sk/
Top 1x

Generátor sudoku rébusov s možnosťou vytlačenia. Možnosť zvoliť si tri rôzne úrovne obtiažnosti a pokračovať v uloženej hre. Nekonečne veľa rébusov.

http://asudoku.info/
Top 3x

Hrajte sudoku online a zadarmo na webe. Tisíce sudoku hier a ich 6 rôznych obtiažností.

http://sudokuonline.sk/
Top 1x

Liga v NHL a online TV. Môžete si zistiť akú máte IP a identikit - aplikácia, ktorú používajú aj policajti a mnoho ďalšieho a hlavne popri toľkých aplikáciách vám u nás vírus nehrozí kvôli vírusovému online radaru.

http://www.deiwo-web.webnode.sk/
Top 1x

World of Warcraft: Cataclysm fan stránky o datadisku k hre Wow Cataclysm. Informácie, obrázky, download wallpaperov a videá.

http://www.wow-cataclysm.cz/
Top 1x

Veľké množstvo online hier pre dievčatá, ktoré si môžte zahrať. Všetko samozrejme zadarmo. Stále sú pridávané nové hry.

http://dievcenske-hry.ic.cz/
Top 1x

Multigaming, kde nájdete hlavne zábavu, dobrý kolektív, tipy, triky, downloady a mnoho iných vecí. Neváhajte a príďte si zahrať na naše servery. Poradňa ohľadom PC kódovania, grafiky designov a mnoho ďalších vecí.

http://www.maturanti.yw.sk/news.php
Top 5x

Internetový obchod s hrami na PC a konzoly XBOX 360, PS3, PS2, PSP a Nintendo Wii. Tisíce rôznych titulov skladom za nízke ceny.

http://www.zavislak.sk/
Top 8x

Zahrajte si super online hry úplne zadarmo priamo vo svojom prehliadači. Na raketke nájdete každý deň novú porciu skvelých hier.

http://raketka.cz/
Top 3x

Hry na xbox360 zadarmo - download.

http://xbox360.yw.sk/
Top 5x

Online hracie automaty a video automaty na internete. Vyskúšajte si online výherné automaty zdarma a hrajte o neskutočné jackpoty.

http://www.automatyonline.sk/

Nudíte sa? Zahrajte si skvelé online hry zadarmo. Tie najlepšie sú pre Vás pripravené na našom serveri k okamžitému hraniu. Nič nie je potrebné sťahovať ani inštalovať, stačí si vybrať Vašu obľúbenú hru a baviť sa.

http://hryzadarmo.sk/
Top 8x

Online hry bez nutnosti inštalácie z kategórií akčné, strieľačky, športové, logické, oddychové, kartové a ďalšie.

http://www.hry.cr/