Šport

Sport.fmg.sk - šport na portáli fmg.sk

Aktuálne športové informácie 24 hodín denne.

http://www.sport.fmg.sk/

avag.sk - športový klub

Športový klub zdravotne postihnutých AVAG Borovce venujúci sa prevažne atletike.

http://www.avag.sk/

Guns.sk - airsoft zbrane a ich požičovňa

Zabudnite na paintbalovú farbu, je tu súboj s realistickými zbraňami - teambuildingové a vysokozážitkové aktivity. Airsoftová požičovňa zbraní, výcviky prežitia a sebaobrany pre partie, na chaty, firemné akcie a verejné podujatia.

http://www.guns.sk/

Ochranné-siete.eu - všetko pre šport

Top 5x

Jenkie - zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom športových potrieb, oblečenia, výživy a zdravotníckych pomôcok pre maloobchodné predajne, športové kluby a školy.

http://www.ochranne-siete.eu/

webhokej24.sk - šport

Je profesionálny spravodajský portál, ktorý prináša články o hokejových zápasoch a ich zákulisí, najrozsiahlejšiu video-galériu z hokejových zápasov, najživšie hokejové diskusné fórum

http://www.webhokej24.sk/

Albatros club.org - športový klub Pezinok

Stránka športového klubu Albatros Pezinok združujúci športovcov, ktorí majú záujem o netradičné športy akými sú najmä golf, yachting, tenis a športová streľba.

http://www.albatrosclub.org/

VMPsport.sk - realizácia športových povrchov

Realizácia športových povrchov, ihrísk, športovísk a tenisových kurtov. Pokladanie umelých kobercov, rezanie čiar, vymeriavanie a pieskovanie.

http://www.vmpsport.sk/

Hokej.web-sport.sk - svetový hokej

Hokej vo svete. Kanadsko-americká hokejová NHL liga, Kontinentálna hokejová KHL liga, či Slovenská alebo Česká Extraliga. Výsledky, novinky a hráči hokejových líg so zameraním na NHL a KHL.

http://hokej.web-sport.sk/

CubeSkateshop.sk

Skateshop, ktorý ponúka skateboardovú výbavu a oblečenie za bezkonkurenčné ceny. Nákupom u nás podporujete slovenskú scénu.

http://www.cubeskateshop.sk/

My bottle

My bottle, novinka už aj na Slovensku.

http://www.mybottleshop.sk/