Pohľadnice

Obrázky, internetové pohľadnice a fotografie zoradené do kategórií. Odošlite svojim priateľom alebo sa staňte autorom a prezentujte svoje umenie na internete.

http://www.hyperbox.eu/

Novoročné pozdravy sa dodávajú s obálkou, bez obálky, v priesvitnom obale s obálkou. Na vnútornej strane majú vytlačené blahoželanie 'Veselé Vianoce a šťastný nový rok' v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku. V prípade objednávky nad 1000 kusov je možnosť vytlačenia vlastného textu blahoželania, (fotografický motív nie je možné meniť).

http://www.agrafik.sk/

Veľký výber internetových pohľadnic. Hudba. Animace. Flash. (Vianoce, Veľká noc, Valentýn, Narodeniny, Meniny).

http://www.ecards.cz/

Blahoprajné karty a pohľadnice pre každú príležitosť.

http://www.stiva.sk/

Elektronické pohľadnice, výroky slávnych, citáty, vtipy, texty piesní s videom a prekladom.

http://www.e-mamut.eu/

Firma sa zaoberá tlačou svadobných oznámení, novoročných pozdravov, promočných pozdravov, vizitiek. Tlačíme metalickou zlatou a striebornou farbou,klasickými farbami, používame kvalitné grafické papiere. Profesionalita a kvalita je samozrejmosťou.

http://www.avepress.sk/

Foto amatéra, s čím, ako, prečo a čo s ním. Je lepší kompaktný digitálny fotoaparát alebo mobil s digitálom. Moje skúsenosti, rady, ukážky a postupy. Čo je to Imikimi, Kimis, Kimi-fan. Ako sa v Imikimi pracuje.

http://www.fototvorba.webnode.sk/

Pošlite zadarmo e-prianie z edície Modré z neba. Vytvorte si vlastné e-prianie zadarmo, alebo sa inšpirujte našimi návrhmi. Okúzlite svojim šarmom a zneste Orion Modré z neba.

http://www.orionmodrezneba.sk/

Aj vy máte možnosť vyznať lásku svojej partnerke, partnerovi, blízkemu, či kamarátovi. A vôbec to nie je ťazké a je to úplne zadarmo.

http://www.vyznania.sk/

Jednoduché zasielanie vtipných a veselých elektronických pohľadníc svojim priateľom. Do každej pohľadnice musíte vložiť nejakú vašu fotografiu a tým ju oživiť. Často tak rozosmejete nie len seba.

http://www.picturecard.eu/

Blahoželania ku všetkým možným príležitostiam - na narodeniny, k sviatku, svadbe, narodeniu bábätka, z lásky, na Valentína, Vianoce, Nový rok, Veľkú noc, deň žien, deň matiek, alebo k ukončeniu štúdia.

http://www.prani-pranicka.cz/

Pošlite blahoželanie na narodeniny, na vianoce, či na meniny a urobte radosť svojim blízkym.

http://www.poslat-prani.cz/
Top 1x

Vytvorte blahoželanie, ktorým prekvapíte svojích známych, svoju lásku alebo najlepších kamošov. Je to úplne jednoduché, tak nezabudnite na ich sviatky.

http://blahozelania.helloslovakia.eu/

V tento dátum si všetci zamilovaní vyznávajú svoju lásku, spomenú na tých, ktorých majú radi. Ak si neviete rady čo kúpiť, tu je pár tipov na valentínske darčeky aj valentínska priania.

http://www.datum-valentyn.cz/

Udržiavaný zoznam WWW stránok a obrázkov venovaných Vianociam.

http://www.vysoketatry.com/vianoce/