Zvieratá, Chovateľstvo

Je o našom chove Kaukazských ovčiakov a Tibetských teriérov. Chov je zaujímavý svojou nekomerčnosťou, našim krédom je láska. Psíky majú výbehy o rozlohe cca 200m2.

http://www.asianbear.szm.com/

Bojové psi - výber veľkej časti bojových plemien. Pitbullterier, stafordšírský teriér, buldog, bulteriér, mastif, mastin. História bojových psov. Rady pre výchovu a výcvik bojového plemena. Aké krmivo je vhodné.

http://www.bojovipsi.wbs.cz/

Hlodavce - informácie pre majiteľov a záujemcov o hlodavce a králiky ako aj činčily, potkany, králiky, pieskomily, škrečky, osmág degu, morské prasiatka, myši.

http://www.hlodavce.sk/

Chovateľská stanica pražského krysiarika Lecstein. České národné plemeno. Pražský krysiarik Lecstein - jedno z najmenších psích plemien. Články, fotogalérie, kniha návštev a iné.

http://www.lecstein.sk/

Stránka venovaná fenke jack russell terriéra a jej šteniatkam a chovu tohoto plemena.

http://www.jackrussellterrier.wbs.cz/

Vitajte na stránkach Psia duša, venovanej opusteným a nechceným zvieratám.

http://www.psiadusa.sk/

Ponúkame základný výcvik poslušnosti psa a výcvik obrany skupinovo alebo individuálne, venčenie, prípravu na výstavy. Výcvik je vykonávaný kvalifikovanými kynológmi.

http://www.vycvikpsov.webzdarma.cz/

Web o šteniatkach, ako sa starať o psíka, obrázky, animácie a pozadia pre váš počítač, zaujímavosti a príbehy, plemená, útulky, veterinári, testy, zdravie psa, všetko čo potrebujete vedieť o psíkoch.

http://puppy.ueuo.com/

Stránka venovaná mojím britkám, ale nie len im.

http://www.britky.weblahko.sk/
Top 5x

Chovateľská stanica - fotografie, rodokmeň a šteniatka jednej psej slečny plemena Shar pei farby isabell - červená.

http://www.zahoracka.eu/

Informačný server o chove westíkov v Českej Republike. Kompletný zoznam chovných psov, výsledky z výstav, fórum, aktuálne inzercie, fotogaléria a rady a tipy.

http://www.westieinfo.com/

Osobná stránka s ručne maľovanými tričkami a niečo o zvieratkách.

http://www.aaj.sk/

Slovenská stránka o trpasličích králikoch, nájdete tu všetko možné, pravidelná aktualizácia.

http://kralicky.websnadno.cz/
Top 3x

Predávame kompletnú výstroj pre jazdcov a kone. Na Slovenskom trhu jazdeckých potrieb pôsobíme od roku 2002 a predávame výhradne nemecký a francúzsky sortiment, čo našim zákazníkom zaručuje spokojnosť so zakúpeným tovarom.

http://www.equishop.sk/