Kúzelníctvo, Mágia

Top 4x

Ovládam mágiu, predpovedám budúcnosť a liečim. Ak máme nejaký cieľ, spoločne ho dosiahneme. Dlhoročné skúsenosti, priateľsky prístup. Pracujem osobne, ale aj na diaľku. Odpíšem každému.

http://www.kaitan.wbl.sk/

Kúzelník a mág, ktorý vás zavedie do magického sveta kúziel, trikov a ilúzií. Repertoár kúziel a trikov vhodný pre firemné akcie, svadby, prezentácie výrobkov.

http://www.newabsolon.cz/

Kúzla, ilúzie, show a zábava v podaní profesionálneho kúzelníka Petra Šestáka.

http://www.magicshow.sk/
Top 1x

Eva Benova - biela mágia, liečenie, homeopatiká, kúzla a protikúzla. Vyhľadávanie vodných zdrojov, určovanie geopatogénnych zón, liečenie vlastnou aurou, fotoliečba, pomoc pri prekliatí uhranutí, v láske, vo financiách a v manželstve.

http://www.evabenovamagia.estranky.sk/

Kúzelník Wolf spestrí vašu párty, ples, či inú akciu.

http://www.kuzelnikwolf.sk/

Kniha o mágii ako svetonázore pradávneho človeka. Je rozdelená do niekoľkých kapitol, z ktorých je každá venovaná inému okruhu, navzájom ich spája mágia ako nosná idea duchovného sveta pradávnej spoločnosti. Nie je to kniha o kúzelníctve či čarovaní.

http://irsa.blgz.cz/

Predaj magických predmetov a rituálnych pomôcok. Rituálne a veštecké služby. Kurzy vešteckých umení a okultných vied.

http://www.santeria.sk/

Predvádzame Fakírske vystúpenie, ohňovú show, UV light show, tanečné a aj kaskadérske vystúpenia. Okrem toho aj kúzelnícke vystúpenie pre dospelých alebo pre najmenšie deti.

http://dracoflameus.eu/